• OJ2E

  • vegaani4

Yhteystiedot

 


TOIMITUS

Päätoimittaja
Ristikkolehdet

Eero Kettunen
puh. +358 44 737 0201
eero.kettunen@kolmiokirja.fi

Päätoimittaja
Käsityö- ja harrastelehdet
Päivi Kangasniemi
puh. +358 44 737 0351
paivi.kangasniemi@kolmiokirja.fi

Toimittaja
Käsityö- ja harrastelehdet
Mariko Palomaa
puh. +358 44 737 0297
mariko.palomaa@kolmiokirja.fi

Toimittaja
Lukemistolehdet

Anni Moilanen
puh. +358 44 737 0372
anni.moilanen@kolmiokirja.fi

Toimittaja/Layout
Käsityö- ja harrastelehdet
Eeva Sutela
puh. +358 44 737 0340
eeva.sutela@kolmiokirja.fi

Toimittaja/Layout
Käsityö- ja harrastelehdet, ristikkolehdet
Susanna Harjukelo
susanna.harjukelo@kolmiokirja.fi

Toimittaja/Verkko
Käsityö- ja harrastelehdet, ristikkolehdet, lukemistot
Julia Leppänen
julia.leppanen@kolmiokirja.fi

Toimittaja
Matin, Sylvin ja Pekan ristikkolehdet
Elina Uutinen
elina.uutinen@kolmiokirja.fi
puh. +358 44 737 0309

Toimittaja
Hyväntuulen ristikkolehdet ja Aikuisten Värityskirjat

Maarit Nilsen
puh. +358 44 737 0362
maarit.nilsen@kolmiokirja.fi

Toimittaja
Ristikkolehdet
Henrietta Halonen
henrietta.halonen@kolmiokirja.fi

Toimittaja
Ristikkolehdet
Satu Niskanen
satu.niskanen@kolmiokirja.fi

Graafikko
Jari Terho
jari.terho@kolmiokirja.fi

Toimituksen sihteeri, ristikot
Sirkku Rantala
puh. +358 44 737 0369
sirkku.rantala@kolmiokirja.fi

Ilmoitusmyynti
Maritta Humala
+358 40 709 9856
palmera@kotiposti.net

KOLMIOKIRJA OY

PL 246, Lekatie 4
90101 OULU

Tilaajapalvelu (avoinna ma–pe 9–15)
puh. +358 8 537 0370
tilaajapalvelu@kolmiokirja.fi

Toimitusjohtaja
Sauli Huikuri

Julkaisujohtaja
Miikka Vuontisjärvi
puh. +358 44 737 0344
miikka.vuontisjarvi@kolmiokirja.fi

Markkinointipäällikkö
Liisa Finnberg-Halonen
puh. +358 44 737 0307
liisa.finnberg@kolmiokirja.fi

Asiakaspalvelupäällikkö
Pirkko Laasonen
puh. +358 44 7370 255
pirkko.laasonen@joutsenmedia.fi

Tuotantosihteeri
Paula Pesonen
puh. +358 44 737 0353
paula.pesonen@kolmiokirja.fi